Ana sayfa

Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Hangzhou CHNSpec Technology Co, Ltd.2008 yılında bulundu ve biz Ar-Ge, üretim ve satış kolorimetreler, spektrofotograflar, pus metre, parlak metre ve spektral analiz aletleri, ve Çin renk ölçüm alanında lider üreticisi. biz ulusal yüksek teknoloji kurumsal Şimdiye kadar tüm enstrümanlar için bir ABD patenti dahil olmak üzere 12'den fazla patent aldık.

 

Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Hedefimiz

Amacımız, üstün müşteri hizmeti, artan esneklik ve daha yüksek değer sunarak her müşterinin beklentilerini aşmak, böylece sistem işlevselliğini optimize etmek ve operasyon verimliliğini artırmaktır.

 

CHNSpec'in Tam Hizmeti

CHNSpec's one-stop service gives you complete control over the sourcing, distribution, sales, delivery and after-sales services. CHNSpec'in tek elden hizmeti, tedarik, dağıtım, satış, teslimat ve satış sonrası hizmetler üzerinde tam kontrol sağlar. In addition, our attention to detail and quality of work, paired with years of industry experience, make us your perfect partner to produce outstanding results. Buna ek olarak, yılların endüstri deneyimiyle eşleştirilen detaylara ve iş kalitesine olan dikkatimiz, olağanüstü sonuçlar üretmek için bizi mükemmel bir ortak yapar. We also offer a significant security advantage to you as we are the only organization with trusted and experienced key staff involved in the product sales. Ayrıca, ürün satışlarında yer alan güvenilir ve deneyimli kilit personeli olan tek kuruluş olduğumuz için size önemli bir güvenlik avantajı sunuyoruz. It also means effective cost control and short lead times between sales and deliveries. Aynı zamanda etkili maliyet kontrolü ve satışlar ile teslimatlar arasındaki kısa teslim süreleri anlamına gelir.

 

Kalite Güvenceleri

Our quality assurance program ensures that all products continuously conform to standards, from when it was sourced to when it is awaiting delivery at our warehouse. Kalite güvence programımız, kaynaklandığı zamandan depomuzda teslimatı beklediği zamana kadar tüm ürünlerin sürekli olarak standartlara uygun olmasını sağlar. All of our products are being tested by QC and verified by 3rd party to ensure all the specifications are strictly met. Tüm ürünlerimiz QC tarafından test ediliyor ve tüm özelliklerin kesinlikle karşılandığından emin olmak için 3. taraf tarafından doğrulanıyor.

 

Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Mükemmel Müşteri Hizmetleri

CHNSpec will always provide on time delivery. CHNSpec her zaman zamanında teslimat sağlayacaktır. From order taking to deliveries, we ensure all products are sent out to esteemed customers on time. Sipariş alımından teslimatlara kadar, tüm ürünlerin zamanında değerli müşterilerimize gönderilmesini sağlıyoruz. Before-sales and after-sales service is paramount to us, and constantly ingrained into our staff. Satış öncesi ve satış sonrası servis bizim için çok önemlidir ve sürekli personelimize yerleşmiştir. All CHNSpec personnel are well-equipped with deep product knowledge and trained in the marketing and sales aspect of our products. Tüm CHNSpec personeli, derin ürün bilgisi ile iyi donanımlıdır ve ürünlerimizin pazarlama ve satış konularında eğitilmiştir. Lastly, all product queries are important to us, no matter the size and scale of it. Son olarak, boyutu ve ölçeği ne olursa olsun, tüm ürün sorguları bizim için önemlidir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Sizi tanıyacağımızdan, nasıl başladığımızı ve geliştirdiğimizi bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

 

2008: Ekibimizi kurmaya başladık ve renkölçer başarıyla üretildi.

2010: Parlaklık ölçer başarıyla üretildi.

2013: Spektrofotometre başarıyla üretildi.

Spektrofotometre renkli QC yazılımı için Yazılım Kopyasını Doğru Alın

2014 Faydalı Model Patent Belgesi- SCE moduna dayalı spektrofotometre

Renk eşleme yazılımını başlat

Tezgah üstü Sıvı malzeme için spektrofotometre CS-810 başarıyla üretildi.

Buluş Patentleri - Çift ışık kaynağı uyumlu SCI / SCE modlu spektrofotometre

Buluş Patentleri - D / 8 geometrisi ışık tuzağı hata düzeltmesine dayanan spektrofotometre

Faydalı Model Patent - İki farklı odaklama durumu kolorimetresi odaklama lens değiştirme cihazı

Faydalı Model Patent - Kullanışlı Tip Analiz Cihazı

“Hangzhou Yüksek Teknoloji Şirketi” Onurunu Alın

2015 Pantone Renkölçer CS-260 başarıyla üretildi.

Pantone Spektrofotometre başarıyla yapıldı.

Geçirgenlik ve Yansıtma spektrofotometresi CS-820 başarıyla üretildi

2016 Online parlaklık ölçüm sistemi başarıyla üretildi.

Spektrofotometre için bir ABD Buluş Patenti edinin

Spektral renkölçeri başlat

2017 Renkli ve parlak ölçüm spektrofotometresini başlatın

Küçük diyafram parlaklığı ölçeri başlat

2018 Masa üstü pus ölçer başlat

Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : CHNSpec

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 450000-500000

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. Sertifikalar