Ana sayfa

Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçtiğimiz 2 yıl boyunca yerel pazarlamamızı genişletmemize yardımcı olmak için ürün kalitesi konusundaki desteğiniz için çok teşekkürler ve rekabetçi fiyat sunuyoruz.

—— Yulita Jocom

Spektrofotometre, plastik renk kalitesi kontrolü konusunda bize gerçekten çok yardımcı oluyor.

—— Johanna Brathwaite

Enstrüman ve yazılım mükemmel çalışır. Mükemmel müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederim.

—— Muhammad Imran

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı

  • Üretim hattı
    Hangzhou CHNSpec Technology Co, Ltd kolorimetreler, spektrofotometreler, pus metre ve parlak metre üretimi için 10'dan fazla yapım çizgileri vardır. Biz sürekli olarak, renk metre gelecekteki talep yanı sıra, yeni enstrümanlar araştırmak, pazar trendlerini takip tutmak Müşterinin işi, bizimle çalışırken karlılığını korur.

  • OEM / ODM
    Hangzhou CHNSpec teknolojisi Co, Ltd fabrika ve satıcı için OEM ve ODM hizmeti vermektedir. Renk ve parlaklık ölçümü ile ilgili herhangi bir proje. Bize hoş geldiniz!

  • Ar-Ge
    Ar-Ge mühendisi ekibi firmamızın avantajıdır. Şirketimizde 30 mühendisimiz var. Bunların% 80'i Master Derecedir ve% 100 Lisans Derecesi olan tüm personeldir. 2018'e kadar, 9 buluş patentini, 8 faydalı model patentini, 4 tasarım patentini ve 3 yazılım telif hakkı patentini aldık. Buna ek olarak, 10'dan fazla buluş patenti duyuru durumu.

İletişim bilgileri
Hangzhou CHNSpec Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Ivy Zhang

Tel: +86 18768499725

Faks: 86-571-85888727

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)